У Румунії Скандал Чимало Коштів Було Витрачено Для Підкупу Преси В Україні Зокрема, У Чернівецькій Області

Політичні противники прем’єр-міністра вже закликали його піти у відставку через участь у вечірках під час жорсткого локдауну. Як зазначає CNN, Джонсон з листопада щодня чує ці заклики. День зупинки роботи редакції Kyiv Post сумним для українських ЗМІ назвали у посольства США в Україні.

газета по українськи скандали

Вільні та незалежні ЗМІ в Україні потребують захисту на кількох фронтах, вважає посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг. Друкована продукція, нанесення логотипів на речі, чіткість і якість матеріалів. Жахлива аварія опис сталася ще у травні минулого року на в’їзді в Плебанівку Теребовлянського району. Фото з мережі Інтернет Поліція зацікавилася лікарями Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати й дитина”.

Адреса Редакції:

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв Gazeta.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для iнтернет-видань обов’язковим є гiперпосилання на Gazeta.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту. Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна». Не Порошенко, Медведчук, не Ахметов і навіть не Путін, «слуги» самі топлять свій рейтинг у бездонному болоті невмілої, абсолютно необов’язкової, а від того вдвічі безглуздої брехні.

  • Водночас, Угорщина регулярно погоджується на подовження вже існуючих санкцій ЄС проти Росії.
  • За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
  • Про це повідомили на сторінці у Facebook“Рух за мову”.
  • Відвідувачі проходять у виставкову залу червоним килимом, із гучномовців лунають вигуки, звідусіль засліплюють спалахи фотоапаратів.
  • Вільні та незалежні ЗМІ в Україні потребують захисту на кількох фронтах, вважає посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг.

З огляду на обставини, які тепер відкрилися, можна неоднозначно сприймати слова Михайла Папіва про об’єднання двох Буковин — Північної і Південної. Бо у Румунії підживлюються процеси агітації за возз’єднання усіх земель Великої Румунії . У планах румунських шовіністів — приєднання до своєї держави Північної Буковини і Бессарабії.